5 thoughts on “DECOUPAGE od podstaw – jak zacząć ✂ DREWNIANE DEKORACJE ✂ Olsikowa

  1. Tak sobie podczytuję komentarze i dochodzę do wniosku, że nie odważyłabym się tak zdecydowanie, jak niektórzy , stwierdzać, że ktoś robi coś źle, tylko dlatego, że robi inaczej niż ja (sama bawię się decu już parę ładnych lat).
    Decoupage to taka technika, która pozwala na wykorzystywanie różnych preparatów (ja np. często kupuję w marketach budowlanych "zamienniki" bo taniej wychodzi) i w różny sposób, czasami nawet wbrew zasadom 😉 czasami idę "na skróty" i pewne czynności pomijał, ale nikomu bym nie zarzucała, że robi źle, dlatego, że ja robię inaczej.
    Pewnie są osoby, które śledzą wszystkie nowości na rynku deco, wypróbowują każdy pojawiający się preparat, ale ja do takich osób się nie zaliczam więc nie przypisuję sobie prawa do mówienia, że ktoś coś robi źle, bo nie znam działania i aplikowania wszystkich preparatów.
    Olsikowa pokazała jakie produkty zastosowała, w jaki sposób i co jej z tego wyszło. Nie widzę w jej działaniach błędów. Nawet jeśli ktoś skorzysta z jej poradnika to może mu wyjść coś innego i to wcale nie będzie źle. Będzie po prostu inaczej.
    Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem jest fajne i ma zachęcać do spróbowania swoich sił.

  2. Ja w szkole mam zajęcia z decoupage zrobiliśmy wazon, zakładkę, słoiczek na świeczki, mydełka i robimy hystecznik :3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *